Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Öğretmen ve Öğrenci Sex Hikayemiz

  • Liste: 15 Ekim 2016 14:37
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

ÖĞRENCİM EMRE İLE GİZLİ SEX İLİŞKİMİZ

 

Çoğu seks hikayelerinde merak ettiğim konu şuydu. Öncelikle de okulla ilgili seks hikayelerinde acaba öğrenci öğretmen ilişkisi oluyor mu ? yoksa abartılıp yazılara mı dökülüyordu yalan yanlış. Ama bu sene gördüm ki bir öğretmen olarak gerçekten de eğer hoşlandığın biri olursa bu öğrenciye falan bakmıyor. Benim de emre adında bir öğrencimle yasak ilişkim oldu ve halada devam ediyor. Evli olsam da yaptığım belki yanlış olsa da buna engel olamıyorum.

Slm ismim sevtap size yaşadığım seks hikayemi anlatmak istiyorum. Bir lisede öğretmen olarak görev yapıyorum. Amerika’da öğrencileri ile cinsel ilişkiye giren öğretmenleri ve haberlerini okudukça çok sinirlenirdim. Ama tamda böyle bir durum başıma geldi işte. Hep düşünürdüm, insan çoçuğu yaşında bir öğrencisi ile nasıl seks yapar diye. Ama aynen büyüklerimizin dedikleri gibi, gülme komşuna gelir başına hesabı oldu. Ben küçükken annem ve babam ayrılmışlar. Babam ve halamlar sağ olsunlar beni okuttular ve bir meslek sahibi olmamı sağladılar. Öğretmen olduktan sonra beni bulmuştu, okulda bir teneffüs arası çay içtik o kadar. Bir daha ne o beni ne de ben onu aramadım. Anadolu’da bir kasabaya çıkmıştı önce tayinim. Üç kadın öğretmen aynı evi paylaşıyorduk. Aynı okulda görev yaptığımız Fuat ile birbirimizden hoşlandık ve kısa sürede arkadaşlığımız aşka dönüştü. Başta öğrencilerimize ve kasaba halkımıza olan saygımızdan dolayı hemen evlenerek olası dedikoduların önüne geçtik. Birkaç yıllık evliyken tayinimiz şehir merkezine çıkmıştı. Burada arka arkaya iki oğlumuz oldu. Eşimin en büyük hayali İstanbul’da yaşamaktı. Sonunda ikimize de özel bir lisede iş bulunca istifa edip İstanbul’a geldik. Ancak birlikte geçirdiğimiz uzun seneler, çocuklar, öğrenciler ve benzeri sorunlar evliliğimizi oldukça yıprattı. Tabii eşimin ufak tefek kaçamakları da buna tuz biber ekti. Beni birkaç kez aldattığını biliyordum ama hem iki çocuğum hem bu koca şehirde başka tutunacak bir dalımın olmaması nedeniyle yuvamı yıkmayı düşünmedim. Bir süre yataklarımızı ayırdık, daha az yüz göz olduk. Sadece işimize ve çocuklarımıza odaklandık.

 

Ama her şey bir yere kadar çekilebiliyor. Benim de bir hayatım vardı ve eşim bunun farkında değildi. Evde yemek pişiyor mu, çocuklar düzgün büyüyor mu ona yetiyordu. O da çok iyi biliyordu tek başıma yapamayacağımı. Bu sene okula yeni bir öğrenci geldi. Üst düzey memur olan babasının tayini nedeniyle bizim okula kaydı yapılmıştı. Emre, diğer öğrencilerden çok farklıydı, onun da bir çocuk tarafı vardı ama sanki babasının mesleği onun karakterine de yansımıştı. Çok az konuşan, gülen ciddi ağırbaşlı bir çocuktu. Bir gün okulda bir kavgaya karışmıştı Emre. Okul yönetimi onunla konuşma görevini bana vermişti. Yaklaşık 40 dakika süren görüşmemizde beni inanılmaz etkilemişti. Öyle ahım şahım bir yakışıklılığı yoktu ama elektriği müthişti. O günden sonra okulda sık sık yalnız kalmaya başladık. İkimiz de itiraf edemiyorduk, çünkü ortada gerçekten hoş karşılanmayacak bir durum vardı. Bir gün Emre okula gelmedi. Bir iki ders sonra bana telefon açıp evde yalnız olduğunu benimle konuşmak istediğini söyledi. Babası bir iş için Ankara’ya eşiyle birlikte gitmişti. Emre’nin birkaç yaş büyük ablası da üniversitede olduğu için evde yalnızdı. Gidip gitmeme konusunda çok kararsız kaldım. Bu yaştan sonra duygularımla hareket etmek istemiyordum ama sonunda kalbimin sesini dinledim. Emre evde müthiş bir organizasyon yapmıştı. Şahane bir masa donatmıştı.

 

Sonra babasının içkilerinden bir şişe şarap açtı. Birkaç kadeh içtikten sonra artık kendimize hakim olamadık ve sevişmeye başladık. O beni bir kez daha şok etti, çünkü inanılmaz güzel sevişiyordu. Sanki hayatından yüzlerce kadın geçmiş gibi tecrübeliydi. Kaç kez ilişkiye girdiğimizi inanın hatırlamıyorum ama her seferinde beni zevkin doruklarına çıkardığını, kadınlığımı yeniden hissettirdiğini söyleyebilirim. Yatakta öğretmen olan o öğrenci olan bendim adeta. En başta da dediğim gibi insan bir şeyi kınamamalı sonra başına geliyor. Birkaç aydan beri Emre’yle yasak ilişkimiz devam ediyor. İkimiz de çok mutluyuz, çok uzun sürmeyeceğini bilsek de hayatın tadını çıkarmaya çalışıyoruz.

 

Anahtar: öğretmen öğrenci seks, okulda sex, gizli sikiş, okulda sex hikayesi, hoca öğrenci sikiş sex, erotik seks pornoları

Listing ID: 8358023dde59b3f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri