Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Gay Olduğumun Farkına Vardım

  • Liste: 3 Ekim 2016 18:27
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Bu tür gay hikâyeleri ne yazmayı ne de okumayı sevmesem de, ama başımdan geçen şeyi tek kelimesini bile değiştirmeden yazacak olmam çok ilgi çekici geldiğinden dolayı, üşenmeyerek, yazmaya karar vermiştim; Almanya’da yaşayan 25 yaşında bir Türk gençlerinden birisi diyebilirim. 3. Kuşak Almancı bir aileyiz. Köln’de yaşam sürmekteyiz. Eski gelme bir Türk ailesi olduğundan, diğer Almancılara göre maddi durumumuz gayet iyi. Ailem her Türk ailesi gibi muhafazakâr bir durumumuz vardı.
Babamı ben 6 yaşımdayken yitirmiştik. Annem 6 yıl önce tekrar evleniverdi. Üvey babam gerçekten iyi ve oldukça da modern birisi. Alman kültürünün etkilediği tiplerden birisi şeklindedir. Annemi de 17 yaşındaki erkek kardeşimi de elinden geldiğince sever ve korumaya çalışıyor. Annem bir restaurant işletiyor. Kendisini biraz da işine kaptırmış durumundadır. Üvey babam Metin Abi’nin de bir kızı mevcut. O da Berlin’de özel bir tıp fakültesinde yatılı okuyor. Gelelim muhterem şahıs olan bene. Hayatım güzel sayılır demem mümkündür, mikrobiyolojiyi bitirdim ve bir ilâçbilim üzerine deneyler yapan bir ilaç fabrikasında çalışıyorum. Ama özel hayatım baştan aşağı problem yaratıyor. Çünkü eşcinsel eğilimlerim mevcuttur. Bunu fark ettiğim ise 7-8 sene kadar oldu. Önceleri durumu pek kavrayamamış bir insandım. Yani içgüdüsel bir şey olduğu, olayı yaşıyordum ama kabullenemiyor demek mümkün. Sonra birden durumun ciddiyetini fark ettim. Kendi cinsime ilgi duyduğumu hissettim.

 
Paniklemiştim bir kere, düzeltmeye çalıştım ama hiç bir şey değişim göstermemişti. Bir kız arkadaş edineyim diyordum. Polonyalı bir kızla tanışmış ve Hatta işi cinselliğe kadar ilerletmiş birisiydim. Cinsel ilişkiye bile girdik fakat hiç heyecan almıyor aynı zamanda Anlamsız ve tatsızdı. Kızı yüz üstü bırakmaya karar vermiştim. Bir süre sonra depresif belirtiler göstermeye başlamıştı. Arkadaşlarımı bile görmeye tahammülüm yoktu denecek kadar zordu. Annem de Metin Ağabey de ruhsal durumumu fark ederek, sorular yağdırmaya başlamıştı bana doğrudan. Söylemek aklımdan bile gelmiyordu.

 
Canım giderek daralmış bir hal alıyordu. Yine bir akşam evde televizyon izlerken beni sıkıştırmaya başladılar yine bizimkilerde. Lütfen uzatmayalım falan dediysem de 10 dakika sonra da, Metin ağabey yanıma gelerek ve bu durumun böyle yürümeyeceğini ifade etmişti, artık bir şeyleri anlatıp paylaşma konusunda ona ve anneme bir borcum olduğunu söyledi. Anlatmak aklımdan bile geçmiyordu. Metin abiye, bak dedi sıkıntılarımızın kimseye anlatılamayacak şeyler olduğunu ifade ettiğimi, sessizliğe sığınabiliriz ama her dert paylaşılabilir olarak söylemişti. Hadi söyle bakalım sorun nedir? Bir gençlik sorunu mu yaşıyorsun sen? İlişkilerle mi alakalı diye sordu? Durdu, yavaşçacık;  Cinsel bir problem mi yoksa diye sordu tebessümle? Susuyordum, fakat yüz ifadem söylediğini sessizce doğrulayacak türden olduğundan, farkında idim. 1 adım daha ileri gitmiş ve sonu ne olursa olsun, ne kadar zor ve ne kadar akıl almaz olursa olsun bana söyle dedi Bir an Hiç aklımda olmadığı halde, ona bir an bunu onunla paylaşabileceğimi düşündüm.
Bu benim ayağıma kadar gelmiş son şanstı diyebilirim. Yüzüne bir anlığına baktım ve çok kötü diyerek sözlerime başladım ve içinde bulunduğum durumu bin bir zorlukla geveleyerek, zar zor bir iki bozuk kelime ile özetledim. Ve susmayı tercih etmiştim. O da susmuş ve ben rahatlamış bir hal almıştım. O ise düşünüyor ve ne yol buluruz şeklinde kafası karışık bir hal almıştı. Sonunda doktora giderek durumumuzu izah etmekte pek yararı olmadı. Şu an itibariyle gaf birisi olarak kendi cinsime karşı bir şeyler hissediyorum.

 

Anahtar: gay itirafı, gay seks hikayeleri, seks hikayesi gay, gay hikayesi,

   

21707 toplam görüntüleme, 10 bugün

  

Listing ID: 70557f2a1393fb6f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri