Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Bakkalcı bana tecavüz etti zorla sikti

  • Liste: 16 Mayıs 2018 13:07
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Selam tecavüz sex hikayeleri okuru arkadaşlarım benim adım Mualla, 42 yaşında tesettürlü bir bayanım. Benimde sizlere anlatmak istediğim yaşanmış bir anım var bende sizlerle bu anımı paylaşmak istedim. Evde bilgisayar başında gezerken denk geldiğim bu sitenin nerede ise bağımlısı oldum gibi bir şey. Sizlerin yazdıklarını okumadan günlük işlerimi bile yapmak istemiyorum artık. Umarım benim sizlerden aldığım kadar zevki sizlerde benim yazdıklarımdan alırsınız.

Benim daha on yedi on sekiz yaşlarında olduğum dönemlerde öyle bilgisayar falan yoktu. Biz anca mahallerde gördüğümüz delikanlıya bakar iç çekerdik. Benimde vardı bir tane öyle çok beğendiğim bir delikanlı ama onun benim onu sevdiğimden hiç haberi bile yoktu. Ben gizili gizil camdan onu seyrederdim. Ama bir gün onunla bakkalda karşılaştığım zaman heyecandan ayaklarımın bağının kesildiğini hissetmiştim. Hemen arkamı dönüp kaçmak istemiştim oradan benim bu heyecanımı bakkal anlamış yalandan beni orada oyalamıştı. Aradan bayağı bir zaman geçtiğinde annem beni tekrar bakkala göndermiş bir şeyler alıp gelemi istemişti.

 

Ama bakkal Musa amca beni gördüğü zaman pis, pis gülmüş gel bakalım güzel kız demişti. Ben almak istediğim şeyleri almış tam çıkarken Musa amca bana bir dakika deyip bana oradan bir çikolata vermek istemiş çikolatayı verirken de elimi tutmak isteyince ben hemen elimi geri çekiştim. Ne oldu güzelim dedi her önüne gelen veriyorsun da benden mi saklanıyorsun dediği zaman ben arkama bakmadan oradan hemen, kaçmış kendimi zar zor eve atmıştım. O zamanlar böyle şeyleri evdeki büyüklere bile anlatmak zordu çünkü inanmazlar birde ben dayak yerdim ne yaptın da adam sana öyle dedi diye. Bunları da bildiğim için öylece sesiz kaldım. Ama ben gene beğendiğim genç bizim kapın önünden geçerken ona bakıp duruyordum. Annem beni bir daha bakkala yollasa da gitmeyecektim. Ama tabi istediğim gibi olmadı ve ben gene o pis adamın bakkalına gitmek zorunda kaldım. Bakkalda kimse yoktu adam beni zorla arka tarafa götürmüş bir de kapıyı kilitlemiş içeri de kimsenin girmesini engellemişti.

 

Bak sakın bağırma millete beni baştan sen çıkardın derim dedi. Bende ne olur kapıyı açta ben evime gideyim ayıp oluyor, ben senin kızın yaşındayım diyorum ama adam beni dinlemiyor bile. Benim göğüslerimi sıkıştırıyor dudaklarımı öpmeye çalışıyor ben bağırdıkça bana sus diye tokat atıyordu. Adamın resmen gözü dönmüş rahat durmuyordu. Bir taraftan da pantolonundan sikini çıkartmaya çalışıyordu. Ben artık iyice korkudan deli olmak üzere idim. Nasıl ağlıyordum gitmek istiyorum diye başımdaki eşarp falan artık yerlere doğru kaymaya başlamıştı. Adam beni zorla yere yatırdı elini eteğimin altına soktu benim külotumun içerisinden beri benim amı yakalamış sıkıştırıp duruyordu. Benim nefesim kesilmiş sürekli ağlıyordum amca ne olur yapma bırak gidim diyorum adam hala millete verirken iyi dimi diyordu. Ya ne milleti diyordum ben kimseye bir şey vermedim diyorum ama beni dinleyen kim. Adam hala benim amı içerisinde gezinip duruyordu. Ağzını benim ama dayadı ve yalamaya başladı.

 

Ben tepindikçe daha çok hoşuna gidiyor hadi naz yapma sadece sikimi sokup çıkartacağım ne var sanki bunda diyordu. Adam artık sikini amın ağzına dayamış üsten beri ama sürüp duruyor o sönük duran sikini büyütmeye çalışıyordu. Beni de ona tekme atıp duruyordum beni rahat bıraksın diye. Artık adamın siki istediği kadar kalınlaşmıştı. Adamda sikini benim amın ağzına dayamış ve birden benim amın içersine sikini sokmuştu. Benim birden ay diye bağırmam bir oldu adam benim kızlık zarımı yırtmış kanım onun sikine yapışmıştı. Adam şimdi beni daha hızlı, hızlı sikiyor nefes alıp verirken aynı köpek gibi hırıltılar çıkartıyordu. Adam bana zorla sahip olmuştu. Ama bu onun umurunda bile değil diki hala hızlı bir şekilde beni sikmeye çalışıyordu. Ama sonunda oh deyip döllerini benim ama boşaltı verdi.
Ben eve gittim ama ağlamaktan her yedim şişmişti. Annem beni bakakala yolladığına çok pişman oldu. Sakın babana anlatma katil olur bak dediği için babama da bir şey anlatamadım. Adam benden sonra kim bilir kaç kişinin canının daha yaktı.

 

Anahtar: tecavüz seks hikayeleri, tecavüz sex itirafları, bakkalda sex, bakkalcı seks itirafları, zorla sikilen kadınlar, bayanların sex hikayeleri,

Listing ID: 9055afc010f7680f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri